Najlepsze modele foteli biurowych

Bóle pleców często pojawiają się w przypadku prowadzenia siedzącego trybu życia i spędzania wielu godzin za biurkiem. Warto więc wybrać taki fotel biurowy, który będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb i zapewni prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Jakie są popularne modele foteli biurowych?

Galaxy i Elegance

Te fotele doskonale sprawdzą się w przypadku osób, które mają powyżej 165 cm wzrostu i często cierpią na bóle kręgosłupa o średniej intensywności. Dzięki mocnemu zagłówkowi z możliwością regulacji i kąta fotele te umożliwiają zmniejszenie bólu karku i szyi. Fotele biurowe Galaxy i Elegance sprawdzą się doskonale szczególnie w przypadku osób, które w pracy potrzebują czasem chwili na odpoczynek. Warto również zwrócić uwagę na fotele z serii Ergomax.

Ergomax Ergohuman Elite

Tanie i ergonomiczne

Tańszym rozwiązaniem, które również pozwoli poprawić ergonomię pracy, a jednocześnie przynieść ulgę kręgosłupowi są klęczniki lub specjalne nakładki na fotele biurowe. Klęczniki doskonale sprawdzą się w przypadku osób, które pracują w pozycji siedzącej. Pozwalają na znaczne odciążenie kręgosłupa, a tym samym zmniejszenie pojawiających się bólów pleców. Nakładka na krzesło sprawdzi się za to w przypadku osób, których krzesła lub fotele biurowe są dosyć wygodne, ale mimo to czasem powodują bóle kręgosłupa.

 

wicherek

Related Posts

Sklep internetowy – jak płacimy?

Strona internetowa dla mniejszej firmy

Ergonomia pracy

Spłata kredytu czy reinwestycja?